Účetnictví
Daňová Evidence
Mzdy
Daně
MENU
CERTIFIKACE
RYCHLÝ KONTAKT
telefon:
(+420) 737 079 281
email:
kotrcova@komora-ucetnich.cz
O MNĚ
KDO JSEM ?

Služby jsou zajišťovány na základě vzájemně dohodnutých podmínek ve smlouvě a jsou poskytovány včetně zastupování na finančním úřadě, OSSZ a zdravotních pojišťovnách. Působím především v Libereckém kraji, Turnově a Mladé Boleslavi.

Vlastním certifikát Institutu svazu účetních a jsem členem Komory účetních. Kontinuální profesní vzdělávání je samozřejmostí. Pro svou práci používám převážně programy Účto Tichý a POHODA od  Stormware.

Mám uzavřenou pojistnou smlouvu na odpovědnost za škodu z výkonu daňového poradenství a vedení účetnictví u pojišťovny Kooperativa.
Jsem daňový poradce a certifikovaná účetní s více jak 15ti letou praxí v oblasti účetnictví, daní, zpracování mezd a controllingu. Specializuji se na komplexní vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování mezd a personalistiky pro malé nebo střední firmy a právnické i fyzické osoby. Nabízím i možnost jednorázového zpracování účetnictví nebo zpětnou rekonstrukci. Mám dlouholeté zkušenosti se zpracováním agendy živnostníků, malých i středních firem.
(c)2013 Ing. Eliška Kotrčová. Všechna práva vyhrazena. web: www.printmax.cz

Ekonomický systém POHODA